Išskleisti meniu
Visi AŽ kelionių filmai ir laidos

Visi AŽ kelionių filmai ir laidos

| 0 komentarų

Savo keliones ir filmuoju. Kartu su žmona Aiste, kuriame “Youtube” kanalą “AŽ kelionės”, kuriame – net 10 skirtingų video serialų.

Spauskite ant nuorodų ir pamatykite visus AŽ kelionių video! Kelionių topai, kelionių dienoraščiai, kelionių patarimai, interviu su keliautojais dar daugiau.


AŽ kelionių topai

Mūsų Youtube kanalo “karūnos deimantas” – šituos video sukurti užtrunka ilgiausiai, tad pasirodo tik vienas-kitas per metus! Kiekviename filme – 10-20 įspūdingiausių patirčių iš kelionių. Pavyzdžiui, įdomiausios vietos kur teko nakvoti arba įdomiausi skrydžiai arba gražiausi regėti ežerai. Viskas iliustruojama autentiškais video kadrais ir pasakojimais. Tai nėra vien “asmeniniai nuotykiai”, bet kartu šie video gali būti ir pagrindas jūsų svajonių kelionių idėjoms – daugumą jų galima pakartoti. Šių filmų trukmė ~20-30 min., o kiekvienai patirčiai skiriama po kelias minutes, tad niekad nenusibos.

Visi “AŽ kelionių topai”.


AŽ kelionių dienoraščiai

Įdomiausias savo keliones į unikaliausius kraštus filmuojame “nuo pradžios iki galo”. Kaip ėjome Šv. Jokūbo keliu be kuprinių, nepriklausomai važiavome 4000 km per Saudo Arabiją, keliavome į vudu šventę Benine ar palaikyti Lietuvos rinktinės Pasaulio krepšinio čempionate… Šiuose filmuose – ir visi tų kelionių nuotykiai, įspūdžiai, emocijos, ir pasakojimai apie tas šalis ir tuos kraštus. Filmai maždaug 1-2 val. trukmės, bet gali būti išdalinti į atskiras serijas.

Visi AŽ kelionių dienoraščiai.


AŽ pasaulio stebuklai

Po trumpą (5-10 min.) filmą apie kiekvieną iš pačių įspūdingiausių pasaulio vietų! Filmai gražiausiems pasaulio miestams, kalnams, ežerams, kurortams, kriokliams ir daugiau. Kiekviename filme – įspūdingiausi tos vietos vaizdai su mūsų pasakojimu apie tai, kodėl ši vieta verta būti “pasaulio stebuklu”, ką ten matėme ir kaip keliavome.

Visi AŽ pasaulio stebuklai.


AŽ kelionių patarimai

Patarimai, kaip keliauti “išmaniai”, naudotis įvairiom programėlėm idant pigiau ir patogiau susiplanuotumėte savarankiškas keliones, įsigytumėte lėktuvo bilietus, rezervuotumėtės viešbučius ir t.t. Šiuose video demonstruoju “hack’us”, kaip keliauti savarankiškai.

Visi AŽ kelionių patarimai.


AŽ Ar verta čia keliauti?

Šiuose video vardijame pliusus ir minusus, kodėl verta ar neverta keliauti į tam tikrą šalį. Po trumpą (~10 min.) video kiekvienai populiariai atostogų krypčiai: Maljorkai, Dominikos Respublikai, JAE ir pan.


AŽ interviu su keliautoju

Interviu su įdomiausias Lietuvos keliautojais, kurie gerai įvaldę įvairius kelionių būdus ir metodus: kelionių dviračiais ekspertu, kelionių motociklais ekspertu, kelionių autostopu ekspertu ir pan. Kiekvienas jų savo būdu keliauja ilgai, nuvažiavo didelius atstumus, sukūrė apie tai filmų ar parašė knygų – tad jų patarimai tikrai padės, o jų patirtis bus įdomi ir pradedančiam, ir pažengusiam keliautojui.

Visi AŽ interviu su keliautoju.


AŽ kelionės iš vidaus

Virtualios ekskursijos po įvairias įdomias ar unikalias “kelionines” vietas – pavyzdžiui, po kruizinį laivą ar po istorinį namą Tuniso medinoje, kuriame galima apsistoti. Parodome kiekvieną užkaborį ir papasakojame viso to “užkulisius”.


AŽ kelionių įspūdžiai

Trumpi video apie “stipriausius” kelionių įspūdžius: įspūdingiausias užsienio šventes, įdomiausius valgymo būdus, keistas vietas kelionėse.

Visi AŽ kelionių įspūdžiai.


AŽ Automobiliu per pasaulį

Analogų neturinčių tinklalaidžių ciklas, kur apie šalis pasakojame realiai važiuodami tų šalių keliais. Kameros tuo pačiu metu rodo ir mus bei mūsų reakcijas, ir kelią, kuriuo važiuojame. Tai – tarsi tinklalaidės, kelionių dienoraščio ir reakcijų video “hibridas”.

Visos “AŽ Automobiliu per pasaulį” laidos.


Gabalėliai Lietuvos

Atskirą “Youtube” kanalą turinčios mūsų ekspedicijos ieškant lietuviškų vietų pasaulyje. Nuo LDK pilių Baltarusijoje ir Ukrainoje iki Amerikos lietuvių bažnyčių, didesnių už Lietuvos katedras ir Amerikos lietuvių klubų rūmų, senesnių už pačią Lietuvos respubliką. Nuo lietuvių rajono Brazilijoje iki Kanados lietuviškų ežerų. Interviu su visą tai kūrusiais ir prižiūrinčiais užsienio lietuviais, mūsų pačių kelionės bei tyrimai ir daug daugiau.

Gabalėliai Lietuvos Youtube kanalas

Straipsnio temos: , ,

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *