Išskleisti meniu
Naujiena – kelionių straipsniai papildyti žemėlapiais

Naujiena – kelionių straipsniai papildyti žemėlapiais

| 0 komentarų

Tinklaraščio dalį “Lankau pasaulį” papildžiau turistiniais žemėlapiais. Kiekvieno straipsnio apie šalį apačioje dabar žemėlapyje sužymėtos vietos, kurias lankiau, bei žvaigždutėmis įvertinta, kokio įdomumo vietos tai yra.

Žemėlapiai pridėti kiekvieno iš šių straipsnių apačioje: Gambija, Gruzija, Iranas, Kuba, Malta, Pietų Korėja.

Žvaigždučių reikšmės:
5 – Viena įdomiausių pasaulio vietų. Pasaulyje yra gal koks 100-300 vietų, kurias įvertinčiau 5 žvaigždutėm, todėl jų bus ne kiekvienoje šalyje.
4 – Viena įdomiausių šalies vietų. Jei planuojate kelionę į šalį, verta, jei turite laiko, planuoti maršrutą pagal 4 žvaigždutėm pažymėtas vietas, o jau paskui žiūrėti, ką dar galite apžiūrėti netoli jų. Pastaba: jei viename mieste yra daug 3 žvaigždutėm pažymėtų vietų, tikrai verta tokį miestą įtraukti į kelionės maršrutą, kaip tolygų 4 žvaigždutėm pažymėtai vietai.
3 – Verta dėl šios vietos atvykti iš kito miesto. Negaila skirti kokias tris-keturias valandas, kad pasiekti šią vietą (jeigu, aišku, jūsų kelionė tam ne per trumpa).
2 – Jei jau esate mieste ar apylinkėje, verta aplankyti. Negaila sugaišti valandą-pusantros, kad pasiekti šią vietą (pvz. pervažiuoti metro, eiti šitiek pėsčiom, ar išsukti iš magistralės, kuria važiuojate).
1 – Jei jau esate greta, verta aplankyti. Negaila skirti kokias 15-30 min, kad pasiekti šią vietą: t.y. jei einate ar važiuojate pro šalį ir turite laiko, užsukite.

Be to, kadangi skirtingus žmones domina skirtingi dalykai, žvaigždutės spalvinamos pagal vietos, kurią jos žymi, pobūdį:
Pilka – miestas (gali apimti daug skirtingų vietų, bet svarbiausi – pastatai, muziejai, miesto infrastruktūra)
Ruda – pavienis objektas (pavyzdžiui, atskirai stovinti pilis arba miestelis, kuriame tokia pilis – vienintelis dėmesio vertas objektas)
Mėlyna – kurortas (įdomiausias dėl poilsio ir pramogų galimybių)
Žalia – gamtos vieta (ar tokia vieta, kur gamta vyrauja prieš kultūrą)

Viliuosi, kad šie žemėlapiai padės apsispręsti, ką lankyti, jei keliausite į šias šalis.

Straipsnio temos:

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *