Išskleisti meniu
Syberia II – kelionė mamutų link

Syberia II – kelionė mamutų link

| 0 komentarų

Esu rašęs gana plačią Benua Sokalio adventure Syberia apžvalgą. Vieniems tai – tikras meno kūrinys, kiti teigia, kad B. Sokalis yra puikus menininkas, bet prastas žaidimų kūrėjas.

Antrasis serijos žaidimas ne toks, kaip dauguma tęsinių, kur tie patys tik veikėjai, o siužetas – naujas. Syberia II tiesiog tęsiama ta pati istorija. Kūrėjas Benua Sokalis (Benoit Sokal) ketino išleisti tik vieną žaidimą, tačiau dėl finansinių sumetimų teko perskelti jį į dvi dalis.

Nereikia nė sakyti, kad atmosfera bei žaidimo pobūdis irgi toks pats. Todėl ką rašiau praeitoje apžvalgoje, tinka ir šiam adventure. Jei jums patiko Syberia, patiks ir Syberia II.

Keitė Volker keliauja į vis atokesnes ir atokesnes pasakiško ir netikroviško, tačiau meniško ir įspūdingo Rusijos Sibiro vietas. Sibiro, kuriame ganosi pingvinai (iš tikro gyvenantys tik pietų ašigalyje), visur veikia mobilusis ryšys ir dauguma žmonių kalba angliškai.

Mačiau įdomų palygininmą, kad Syberia yra mirties alegorija – Keitės Volker kelionė ir vis didesnis atitrūkimas nuo įprasto vakarietiško gyvenimo tarsi atspindi jos agoniją ir mirtį. Iš tikro, K. Volker padėtis ne kartą ir pačiame adventure prilyginama mirčiai. Bet pats to nebūčiau sugalvojęs. Nežinau, ar čia reikia kapstytis taip giliai – bet pastebėjimas įdomus.

Galite paskaityti platesnį Syberia II aprašymą “Adventure Lietuva” tinklapyje.

Straipsnio temos: , , ,

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *