Išskleisti meniu
Apie tinklapį “AŽ kelionės ir mintys”

Apie tinklapį “AŽ kelionės ir mintys”

Šiame tinklaraštyje yra tokios skiltys:

Kelionių aprašymai-vadovai

Visą savo kelionių patirtį ir surinktą informaciją apie šalis, svarbiausias nuotraukas, sudedu į straipsnius, kurie tarnauja kaip kelionių vadovai. Jau esu parašęs juos apie 100+ šalių. Apie didesnes šalis yra daugiau nei vienas kelionių vadovas: “įžanginis” bei atskiri vadovai skirtingiems miestams ar regionams. Reikiamą kelionių vadovą galite rasti keliais būdais:
*Kelionių vadovų žemėlapyje.
*Kelionių vadovų sąrašas pagal abėcėlę.
*Kelionių vadovai chronologiškai pagal kelionių datas.
Taip pat čia – mano kelionių maršrutai ir užkulisiai.

Įdomiausios pasaulio vietos

Manęs dažnai klausia, “Kokia vieta pasauly gražiausia?”, bet, aišku atsakyti neįmanoma – kaip palyginsi krioklį su miestu ar šventę su romėnų griuvėsiais. Užtat sudarinėju “pasaulio stebuklų” sąrašus pagal kategorijas: gražiausi kriokliai, gražiausios gamtos vietos, įspūdingiausi istoriniai miestai ir pan. Visus juos galite rasti čia.

Kelionių patarimai

Visi kelionių patarimai – kaip pasiruošti kelionei, kaip keliauti pigiau, patogiau, saugiau, kokį kelionių būdą rinktis ir t.t. Plačiau čia.

Anktesnės skiltys

Šis tinklaraštis sukurtas dar ~2008 m. ir iš pradžių nebuvo apie keliones. Iš ankstesnių laikų yra ir daugiau straipsnių kategorijų, kai kurias kurių kartais papildau iki šiol:

Be emocijų. Kai kurie reiškiniai taip įkvepia ar supriešina visuomenę, kad tampa vertinami vien emocijomis, o ne protu. Šiame skyriuje pateikiu dažnai “pražiopsomus” faktus ir argumentus, leidžiančius į viską pažvelgti visapusiškiau.

Idėjos. Patirtimi grįsti pasiūlymai kaip spręsti problemas ir gerinti situaciją įvairiose gyvenimo srityse.

Iš pirmų lūpų. Apie įvykius, kuriuose pats dalyvavau ar juos stebėjau.

Menas mano akimis. Apie meno kūrinius: dainas, filmus, knygas ir, kas be ko, adventure žaidimus.

Kūryba ir projektai. Kai kurios svarbiausios kitų projektų, kuriuos vystau, naujienos ir mano kūriniai.

Įdomybės. Nuo trumpų įžvalgų aktualiomis temomis iki stambių informacinių straipsnių, publikuotų Lietuvos laikraščiuose.

Apie autorių

Tinklapį kuriu aš, Augustinas Žemaitis, o plačiau apie save rašau skyrelyje “Apie autorių”.

    10 komentarai

  1. Laba diena,

    Mano vardas Andrėja, esu nepriklausoma specialistė, dirbanti žiniasklaidos planavimo agentūroje Promo-Logic. Ieškau kokybiškų tinklapių, kuriuose galėtumėm paviešinti mūsų klientų straipsnius. Kadangi nerandu jūsų kontakto, palieku komentarą, tikiuosi parašysite man, kad galėčiau atsiųsti visą pasiūlymą.

  2. Sveiki, esu Valstybinio turizmo dep darbuotoja, norėčiau su Jumis susisiekti. Prašau parašykite savo el paštą. Būsiu dėkinga, Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė

    • Parašiau jums elektroninį laišką.

  3. Sveiki,
    Puikus turinys! ypač naudingas mums, susiruošusiems vykti į Japoniją. Tik nepavyko rasti, kaip užsiprenumeruoti šį tinklaraštį, padėkite 🙂

  4. Sveiki, kodėl prie jūsų straipsnių nėra datų bei puslapis neturi SSL?

    • Sveikas. Platesnis DUK (FAQ) yra čia:
      http://augustinas.net/apie-autoriu

      Konkretus atsakymas iš to FAQ:
      Kada parašytas straipsnis apie šalį X? „AŽ kelionės ir mintys“ straipsniai nuolat pildomi. Daugybę vietų esu lankęs po kelis ar net keliolika kartų – ir po kiekvieno apsilankymo straipsnį papildau. Be to, sužinojęs apie esminius pokyčius, pakoreguoju straipsnį ir šalyje iš naujo nesilankęs. Dalykų, kurie dažnai keičiasi, išvis stengiuosi nerašyti (kainos, darbo laikai): nebent bendras, nekintančias tendencijas (pvz. „daugelis lankytinų vietų užsidaro anksti“). Todėl straipsniai neturi datų ir „galiojimo laiko“. Tačiau mano „ilgųjų kelionių“ datos yra čia.

      Suprantu, kad kai straipsniai ne apie keliones, datos aktualesnės, nes jie nebėra atnaujinami, tačiau, kadangi tinklaraštis tam tikru metu perėjo prie kelionių, o ten straipsniai nuolat atnaujinami, tai datos panaikintos, kad žmonių neklaidintų, jog, jei, pvz., straipsnio parašymo data 2013 m., tai žmonės negalvotų, kad viskas ten ir yra kaip 2013 m., nekeista ir neatnaujinta.

      Dėl SSL – turiu apie 19 tinklapių ir pamažu pervedu prie SSL. Didžiausias sudėtingumas – Facebook like’ai po straipsniais, kurių kiekis prideda solidumo. Deja, Facebook, priešingai nei Google, traktuoja http ir https URL kaip skirtingus, dėl ko, įprastai perkeliant, like’ai “nunyksta”. Reikia daryti tam tikrus apėjimus, kurių galimybės priklauso ir nuo WordPress šablonų bei kito. Šito puslapio pervedimas prie SSL yra mintyse, bet kol kas nepadariau.

  5. sveiki, neseniai mačiau dokumentinį filmą “Tamsus raudonas miškas”, kuriame pasakojama apie Jerčeno vienuolyną Tibeto plynaukštėje.Kiek ieškau, nerandu tokio Jerčeno vienuolyno. Tai kaip jis vadinasi? Pasakojama, kad ten įsikūrę apie dešimt tūkst. budisčių.

    • Filmas filmuotas vienuolyne Sičuano provincijoje, kuris angliškai vadinamas Yarchen Gar, tibetiečių k. ཡ་ཆེན་སྒར་.

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *