Išskleisti meniu
Apie tinklaraštį

Apie tinklaraštį

Šiame tinklaraštyje yra tokios skiltys:

Be emocijų. Kai kurie reiškiniai taip įkvepia ar supriešina visuomenę, kad tampa vertinami vien emocijomis, o ne protu. Šiame skyriuje pateikiu dažnai “pražiopsomus” faktus ir argumentus, leidžiančius į viską pažvelgti visapusiškiau.

Idėjos. Patirtimi grįsti pasiūlymai kaip spręsti problemas ir gerinti situaciją įvairiose gyvenimo srityse.

Iš pirmų lūpų. Apie įvykius, kuriuose pats dalyvavau ar juos stebėjau.

Lankau pasaulį. Ką mačiau keliaudamas po užsienio ir Lietuvos kampelius bei kokia to reikšmė? Niekur nevykstu plačiai neįsigilinęs į vietas, kurias lankysiu, todėl viliuosi, kad ši skiltis padės ir planuojant jūsų pačių maršrutus ar tiesiog domintis pasauliu.

Menas mano akimis. Apie meno kūrinius: dainas, filmus, knygas ir, kas be ko, adventure žaidimus.

Kūryba ir projektai. Kai kurios svarbiausios kitų projektų, kuriuos vystau, naujienos ir mano kūriniai.

Įdomybės. Nuo trumpų įžvalgų aktualiomis temomis iki stambių informacinių straipsnių, publikuotų Lietuvos laikraščiuose.

  6 komentarai

 1. Laba diena,

  Mano vardas Andrėja, esu nepriklausoma specialistė, dirbanti žiniasklaidos planavimo agentūroje Promo-Logic. Ieškau kokybiškų tinklapių, kuriuose galėtumėm paviešinti mūsų klientų straipsnius. Kadangi nerandu jūsų kontakto, palieku komentarą, tikiuosi parašysite man, kad galėčiau atsiųsti visą pasiūlymą.

 2. Sveiki, esu Valstybinio turizmo dep darbuotoja, norėčiau su Jumis susisiekti. Prašau parašykite savo el paštą. Būsiu dėkinga, Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė

  • Parašiau jums elektroninį laišką.

 3. Sveiki,
  Puikus turinys! ypač naudingas mums, susiruošusiems vykti į Japoniją. Tik nepavyko rasti, kaip užsiprenumeruoti šį tinklaraštį, padėkite 🙂

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *