Išskleisti meniu
Apie autorių

Apie autorių

Tinklaraščio autorius Augustinas Žemaitis yra:

Aistringas keliautojas (aplankęs 100 šalių). Keliaudamas stengiasi pažinti ir perteikti lankomų kraštų kultūrą ir dvasią, tai aprašo Augustinas.net kelionių skiltyje, publikavo straipsnius Lietuvos laikraščiuose ir portaluose, kalbėjo per LRT radiją ir televiziją. Konkurse “Kolumbas LT 2014” apdovanotas Valstybinio turizmo departamento prizu “Už atkaklumą kelionėse ir gyvenime” (už kelionių rašinius ir fotografijas). Iki 2017 m. dirbo įprastą darbą ir keliaudavo atostogų metu; nuo tada dirba pats sau per internetą (kartais – iš užsienio, pagyvendamas ten ilgesnį laiką).

Renka informaciją apie lietuvišką paveldą užsienyje. Kuria ir administruoja svetainę “Gabalėliai Lietuvos“. Vadovauja Lietuvos šimtmečio projektui “Tikslas – Amerika“, kurio metu lankomos, fotografuojamos ir į interaktyvų žemėlapį dedamos lietuviškos vietos JAV. Augustino Žemaičio lietuviško paveldo tyrinėjimai publikuoti Amerikos lietuvių leidiniuose “Vytis”, “Draugas”, Lietuvos interneto portaluose, lietuviškų vietų užsienyje tema ne kartą kalbėjo per radiją ir televiziją (LRT “Panorama”, “Ryto garsai”, “Laba diena, Lietuva” ir kitose laidose)

Teisininkas, tinklaraščio apie teisę, skirto neteisininkams, bendraautoris. Padeda užsienio lietuviams atsikurti Lietuvos pilietybę, atrasti informacijos Lietuvos archyvuose apie protėvius lietuvius.

Tarptautinės viktorinos asociacijos atstovas Lietuvoje, Pasaulio viktorinos čempionatų Lietuvos etapų organizatorius (nuo 2006 m.), Intelektinių žaidimų asociacijos valdybos narys, vienintelio lietuviško proto žaidimų portalo Protu.lt šeimininkas, pabėgimo kambarių apžvalgininkas. Viktorinas ir proto žaidimus organizuoja nuo 2005 metų. TV žaidimų “Auksinis protas”, “Taip ir ne”, “Žinių riteriai ir damos”, “Kas ir kodėl?” daugkartinis dalyvis.

Domisi pasaulio kultūromis. Yra knygos “Pasaulio raštų sistemos” autorius, svetainės apie valstybių himnus Himnai.lt (su lietuviškais vertimais) kūrėjas. Kaip ekspertas dalyvavo “Lietuvos radijo” ir “Lietuvos televizijos” laidose himnų tema.

Kuria ir administruoja didžiausią anglišką portalą apie Lietuvą bei anglišką portalą apie Latviją.

Domisi kompiuteriniais žaidimais (ypač “adventure” žanro) kaip kultūros ir meno forma. Lietuviškos e-knygos “Kompiuterinių žaidimų istorija” autorius. Yra įsteigęs lietuvišką tinklapį apie adventure žaidimus, publikavęs apžvalgas žadimų portaluose.

Tarptautinio alternatyviosios istorijos projekto “Ill Bethisad” bendraautoris.

Kiti pomėgiai: istorija, geografija, aviacija, kompiuteriai.

Susisiekti su autoriumi galite parašę komentarą po šiuo straipsniu.

(P.S. tai tikrai ne tas Augustinas Žemaitis, kuris teisėsi su Lietuvos policija)

  29 komentarai

  • Parašiau.

 1. Sveiki, ar galima būtų jūsų paklausti kelių klausimų apie kaikurias šalis? Mano el.paštas: vkairyte60@gmail.com Jei turėsite laiko labai laumsiu jūsų žinutės.

  • Laba diena,

   Parašiau jums el. paštu.

 2. Sveiki,

  Kaip su Jumis susisiekti?
  Noreciau del teismo bylos pasiteirauti

  • Parašėme el. paštu.

 3. Sveiki, noriu su jumis susisekti, ar parašyti elektoniniu paštu?

  • Parašiau jums elektroniniu paštu.

 4. Hey Augustinas! I`m one of the group working on a Baltic-scale adventure competition. I found your picture of a makeshift partisan defensive installation deep in Lithuanian forests south of Panevėžys on this site: http://www.truelithuania.com/tag/soviet-bunkers-in-lithuania. I was wondering if you`d mind to share the exact location of the object as we`d like to include it in the competition. Furthermore, as we`re looking for local partners knowing the local stuff, if you`d like to help us with developing the competition, we`d offer you to join our group. Please let me know to the email below.

  • I am not exactly sure as it does not seem to be marked on Google Maps or OSM, but I think it is at 55.549653, 24.208458 or nearby (a turn from the road to Pašiliai bison sanctuary, which is marked). Depending on the help you need, I can help.

 5. Laba diena
  Noreciau pasikonsultuot teisiniu klausimu

  • Laba diena.
   Jei pageidaujate privačios individualios konsultacijos – susisieksime el. paštu.

 6. Sveiki, norėčiau savo tinklaraščiui maziejinuotykiai.wordpress.com paimti iš jūsų interviu apie keliones 🙂 Jei norėtumėte susitikti ar susirašyti, lauksiu!

  • Laba diena,
   Taip, su malonumu galiu duoti interviu.

 7. sveiki labai norėčiau su jumis susisiekti

  • Laba diena,

   Parašiau el. laišką.

   Jei norite paklausti ko nors apie konkrečią šalį – galite klausti komentaruose po atitinkamus traipsniu, nes galbūt panašūs klausimai iškyla ir kitiems, tai tokiu atveju atsakymas praverstų ir jiems.

 8. Sveiki, Augustinai, parašykite man, prašau, turiu jums pasiūlymą. Ačiū

  • Parašiau jums el. paštu.

 9. sveiki, parašykite prašau savo el.paštą. Ačiū

 10. Sveiki Augustinai, perskaičiau jūsų nuostabius straipsnius apie Australiją ir N,Zelandiją ir labai patiko. Šiuo metu planuoju kelionę į Australiją,o galbūt ir N, Zelandiją. Turiu daug konkrečių klausimų kurie padėtų apsispręsti. Ar galėtumėte man parašyti el.paštą .Ačiū

  • Labas. Klausimus su malonumu atsakysiu, bet būčiau dėkingas, jei rašytumėte klausimus komentaruose po atitinkamais straipsniais (apie Australiją ir Naująją Zelandiją).

   Tokiu būdu atsakymai į klausimus pravers ne tik jums, tačiau ir kitiems, sumaniusiems keliauti, nes dažnai sprendžiant dėl kelionės daug kam iškyla panašūs klausimai.

 11. Sveiki! Norėčiau Jums užduoti kelis klausimus spaudai, parašykite man el. paštu 🙂

  • Parašiau el. paštu 🙂

 12. Sveiki, norėčiau su jumis susisiekti dėl interviu spaudai apie keliones.

  • Dėkui už komentarą. Interviu su malonumu galiu duoti. Parašiau jums elektroniniu paštu.

 13. Laba diena, norėčiau užduoti klausimą dėl autorinių teisių, yra neaiškumų, ar sutiktumėt pagelbėti?

 14. Labas, ruošiamės į Gambiją porai savaičių, gal galima tamstos šio bei to paklausinėti?

  • Taip, galima. Geriausiai rašykite į komentarus po atiitnkamu straipsniu – visada skaitau ir atsakau, be to, gal pravers atsakymas ir kitiems, kas keliaus ta kryptimi.

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *