Išskleisti meniu
Pasaulio viktorinos čempionatas vėl vyks ir Lietuvoje

Pasaulio viktorinos čempionatas vėl vyks ir Lietuvoje

| 0 komentarų

Pasaulio viktorinos čempionatas – tai geriausias pasaulyje tokio pobūdžio renginys, klausimų kokybe ir užmoju smarkiai pranokstantis visus intelektualius žaidimus, išpopuliarėjusius Lietuvos kavinėse.

Priešingai nei kituose pasaulio čempionatuose, čia gali dalyvauti kiekvienas, mat dalyvių skaičius neribotas. Čempionatas vyksta 30 skirtingų šalių, 66 miestuose vienu metu. Jų tarpe – ir Vilniuje bei Panevėžyje. Visur užduodami tie patys klausimai, išversti į vietines kalbas. Todėl vos pasibaigus renginiui lengva nustatyti čempionus – ne tik Vilniaus ar Panevėžio, bet ir Lietuvos, ir pasaulio.

Tai – puiki proga palyginti savo jėgas su protingiausiais pasaulio žmonėmis. Dabartinis pasaulio čempionas Patas Gibsonas, pavyzdžiui, yra laimėjęs ne vieno milijono litų vertės prizų įvairiuose intelektualiuose žaidimuose. Tačiau ir nepretenduojantiems jo aplenkti bus ką veikti: sužinosite daug įdomių faktų, smagiai praleisite laiką, galbūt pasieksite gerų rezultatų kurioje nors iš atskirų ketegorijų (istorija, sportas, pasaulis, mokslas, gyvenimas, komunikavimas, kultūra, pramogos) savo miesto ar Lietuvos mastu. Galite ateiti pasigalynėti protais tarpusavyje su savo draugais – ši viktorina ne komandinė, bet individuali.

Svarbiausia, organizatorių ir rėmėjų dėka dalyvavimas Lietuvoje nemokamas (Anglijoje, pavyzdžiui, jis kainuoja ne vieną dešimtį svarų). Renginį organizuoja Tarptautinė viktorinos asociacija, Panevėžio prekybos ir pramogų centras Babilonas, seniausia Lietuvoje viktorina “Protmušis”.

Daugiau informacijos apie renginį ir galimybė registruotis: http://kvizai.awardspace.info .

Straipsnio temos: , , , ,

Komentuokite! Atsakysiu į visus jūsų klausimus!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *